MENU

Pejabat Datuk Bandar
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Datuk Hj. Azmi bin Hj. Hussain Datuk Bandar 06-2859702 / 010-4040388 06-2324346 db@mbmb.gov.my
Nurul Asyikin binti Ali Setiausaha Pejabat 06-2859700 06-2324346 nurul@mbmb.gov.my
Noordhalina binti Dahalan Pen. Pegawai Tadbir 06-2859700 06-2324346 dhalina22@yahoo.com
Pejabat Setiausaha
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
En. Azahar bin Hj. Mohamed Setiausaha Bandaraya 06-2859758 06-2316084 su@mbmb.gov.my
Datin Juraini binti Sidek Setiausaha Pejabat 06-2859700 06-2316084 juraini@mbmb.gov.my
Jabatan Kejuruteraan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Ahmad Roslee bin Hamzah Pengarah 06-2859700 roslee@mbmb.gov.my
Fadlina binti Mohni Pen. Pengarah Kejuruteraan (Elektrik dan Fasiliti) 06-2859700 fadlina@mbmb.gov.my
Mazlan bin Mohd Said Pen. Pengarah Kejuruteraan (Pengurusan Lalulintas dan Alam Sekitar) 06-2859700 mazlan@mbmb.gov.my
Anuar bin Dolmat Jurutera 06-2859700 anuar@mbmb.gov.my
Ahmad Fahmi bin Abdullah Jurutera 06-2859700
Kemaskini Terakhir: Selasa, 22 Januari 2019 - 10:36am