MENU

Pejabat Datuk Bandar
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Datuk Zainal bin Hussin Datuk Bandar 06-2859702 06-2324346 db@mbmb.gov.my
Datuk Hj. Mohd Yusof bin Abu Hassan Pegawai Khas Datuk Bandar 013-631 6361 06-2311686 yusof@mbmb.gov.my
Juraini binti Sidek Setiausaha Pejabat 06-2859702 06-2324346 juraini@mbmb.gov.my
Pejabat Setiausaha
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
LAr. Sh. Mohd Nasir bin Sheikh Salim Setiausaha Bandaraya 06-2859758 06-2316084 su@mbmb.gov.my
Nurul Asyikin binti Ali Setiausaha Pejabat 06-2859708 06-2316084 nurul@mbmb.gov.my
Jabatan Kejuruteraan dan Alam Sekitar
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Ahmad Roslee bin Hamzah Pengarah 06-2859700 roslee@mbmb.gov.my
Mansor bin Mohamad Timbalan Pengarah Kejuruteraan dan Alam Sekitar (Infrastruktur) 06-2859700 mansormohamad@mbmb.gov.my
Ab Razak bin Ali Timbalan Pengarah Kejuruteraan dan Alam Sekitar (Bangunan) 06-2859700 razak.abu@mbmb.gov.my
Fadlina binti Mohni Pen. Pengarah Kejuruteraan (Elektrik dan Fasiliti) 06-2859700 fadlina@mbmb.gov.my
Mazlan bin Mohd Said Pen. Pengarah Kejuruteraan (Pengurusan Lalulintas dan Alam Sekitar) 06-2859700 mazlan@mbmb.gov.my
Kemaskini Terakhir: Rabu, 22 March 2017 - 4:32pm