MENU

Mayor Office
Photo Name Designation Tel Fax Email
Datuk Hj. Mansor bin Sudin Datuk Bandar 06-2859702 06-2324346 db@mbmb.gov.my
Nurul Asyikin binti Ali Setiausaha Pejabat 06-2859700 06-2324346 nurul@mbmb.gov.my
Noordhalina binti Dahalan Pen. Pegawai Tadbir 06-2859700 06-2324346 dhalina22@yahoo.com
Secretary Office
Photo Name Designation Tel Fax Email
En. Azahar bin Hj. Mohamed Setiausaha Bandaraya 06-2859758 06-2316084 su@mbmb.gov.my
Datin Juraini binti Sidek Setiausaha Pejabat 06-2859700 06-2316084 juraini@mbmb.gov.my
Department of Engineering
Photo Name Designation Tel Fax Email
Siti Asurah binti Ab Gani Pengarah Infrastruktur Komuniti & Logistik 06-3175661 sitiasurah@mbmb.gov.my
Mazlan bin Mohd Said Penolong Pengarah Kejuruteraan Kanan (Pengurusan Lalulintas) 06-2859700 mazlan@mbmb.gov.my
Mohd Taqwa Ferlany bin Yusnuar Penolong Jurutera (Saliran) 06-2859700 taqwa@mbmb.gov.my
Mohd Nazri bin Jamal Penolong Jurutera Kanan (Elektrik & Fasiliti) 06-2859700 nazri2003@gmail.com
Mohd Suhaimi bin Idris Penolong Jurutera (Elektrik & Fasiliti) 06-2859700 suhaimi_idris@yahoo.com.my
Last Updated: Sunday, 5 April 2020 - 2:54am